Fatsa Teknik Elektrik

Hakkımızda

} ?>

Değerli misafirlerimiz;

       Ben Mustafa AYNACI, sizlere hayatımdan, işyerimden ve işleyişlerimizden bahsetmek istiyorum. Aslen Bolaman’lıyım ve 1967 doğumluyum. Evli ve 3 çocuk babasıyım.

      Fatsa Elektrikçi Usta Çocukluğumun hayali, gençliğimin mücadelesi, emeklilik öncesi tecrübelerimden oluşan dönem benim dönüm noktalarım oldu. İnsanın hayatı boyunca hayalleri, hedefleri ve beklentileri her dönem olur fakat dönem dönem bu istekler şartlara ve duruma göre değişiklik gösterebilir. Benim de çocukluğumdan bu yana gelen ticarete olan ilgim vardır. Ticaret yapmayı, insanların ihtiyaçlarını karşılamayı ve bu emeğin karşılığını hak etmeyi seviyorum. Daha küçük yaşlarda al-sat yapmayı, kendi bilgilerimin üstüne koyarak öğrenmeye başladım.  Bu süreçte hem maddi olarak kazanç elde ettim hem de teorik, teknik bilgi düzeyimi artırdım.

Mustafa AYNACI       Lise öğrenimimi Fatsa Endüstri Meslek Lisesi’nde, elektrik bölümünde tamamladım. Fatsa Endüstri Meslek Lisesi’nin 1987 yılında ilk mezunlarından oldum. Ben elektrik alanında uzmanlaşmayı, çalışmayı ve işyeri sahibi olmayı hayal ettim. Hayallerimizi gerçekleştirmek için elbette emek, mücadele vermek lazım. Hayatta tecrübe edindiğim en önemli sözlerden birisi; ‘ Yokuştan çıkarken akmayan ter, inerken gözyaşı olur.’ hayat felsefeniz olsun.

       Hayat mücadelemiz her koşulda her aşamada devam etmelidir. Ahmet Şerif İZGÖREN’in dediği gibi hedefleriniz, hayalleriniz vardır fakat hiçbir hedefe doğru bir çizgi şeklinde ulaşamazsınız. Bazen düşersiniz, bazen kalkarsınız, bazen üzülürsünüz, bazen de kırılırsınız ama asla pes etmezsiniz. İZGÖREN onun için doğru bir çizgi olmaz, iniş çıkışlar olur demesinin altında bu neden yatmaktadır. Bedava peynir sadece fare kapanında olur ki hayatta emeksiz bir şey olmadığını çalışan, emek veren işçi kesimi ve esnaf kesimi bunu gayet iyi bilmektedir.

    Oğuzhan AYNACI Usta Hayat insanı iş hayatında farklı yerlere sürüklediği gibi beni de yurt içinde ve yurt dışında çalışmaya gönderdi. Bir dönem Rusya’da çalıştım, bir dönem İstanbul’da çalıştım. İhlas servisinde çalıştım. Daha birçok özel sektör ve ticaret alanında farklı yerlerde faaliyet gösterdim. Aradan geçen yılların maddi ve manevi birikimlerini hem yeni nesillere hem de çocuklarıma aktarmak için kendi memleketime geldim. Son 10 yıldır Fatsa Teknik Elektrik işyeri bünyesinde hizmet vermekteyim.

      Fatsa Teknik Elektrik ile Bolaman ve Fatsa halkına hizmet vermekten onur duymaktayız. Yılların birikimi ve teknik tecrübelerimi aktardığım oğlum Oğuzhan AYNACI artık benim vekilim olarak gerek işyerinde gerekse ustalığı ile sahada insanlara hizmet vermektedir. Oğuzhan AYNACI ile elektrik, su tesisatı, kabin, dolap vb. bir evde A’dan Z’ye aklınıza ne geliyorsa karkas halden alıp anahtar teslim duruma getirip taahhütlerimizi yerine getirmekteyiz. Yıllardır birçok eve verdiğimiz hizmetlerle tadilat, tamirat, montaj işleri yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Teknik Elektrik ile olmazsa olmaz kurallarımız;

  • Güven ve dürüstlük
  • Ekonomik fiyat politikamız
  • Müşteri memnuniyeti
  • Anında ve yerinde usta hizmeti
  • İş garantisi ve taahhüt işlemleri

       Teknik Elektrik işyerimizde; elektrik, su, hırdavat, boya malzemesi, kalebodur, duşakabin, dolap, sıva altı ve sıva üstü montaj malzemeleri, kalebodur-fayans gibi birçok ürünün satışı, uygulamasını yapmaktayız. İşyerimizde bir ekip çalışması ve koordineli iş takibi programı ile süreklilik gösteren hizmetlerimiz devam etmektedir.

Saygılarımla Mustafa AYNACI

Fatsa Teknik Elektrik

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ