Fatsa Teknik Elektrik

Fatsa’da Usta Arıyorum

} ?>

       Kendi memleketiniz olabilir ya da görev icabı Fatsa’ya gelmiş olabilirsiniz. Ev taşıma, evden eve nakliyat işini her ne kadar nakliye firmasına vermiş dahi olsanız illaki evde tamir, montaj ya da elektrik işi ile ilgili bir ustaya ihtiyaç duyacaksınız. İhtiyaç duyduğunuz anda istediğiniz ustayı aramaya başladığınızda bulamamış ya da bulduğunuz usta sizi bugün, yarın derken erteleme, öteleme gibi bahanelerle oyalıyorsa hiç endişe etmeyin. Biz Fatsa Teknik Elektrik olarak öncelikle müşteri memnuniyeti ve işin çözümüne odaklanmaktayız çünkü usta arıyorum diyen birisinin işi elbette ehemmiyetlidir.

Fatsa Oğuzhan Usta       Teknik Elektrik ustamız size elektrik, su işleri gibi tadilat, tamirat vb. durumlarda yardımcı olacaktır. Su Tesisatı; binalarda alt yapısı döşenen su tesisat boruları ile esas kaynağından çıkartılan temiz suyun kullanıldıktan sonra arıtılıp, saf hale getirilip tekrar doğaya gönderilmesini sağlayan sistem bütünüdür.

        Evlerimizde kullanılan su tesisatı temiz su ve pissu olarak ikiye ayrılmaktadır. Temiz su evimizde temizlik, yemek vb. işlemler için kullandığımız sulardır. Pissu ise tuvalet, klozet ve mutfak giderlerinde kullanılmaktadır. Konut içerisinde kullanılan organik atıklar, deterjanlar gibi malzemelerde pissu giderlerinden ana rögar ile binalardan toplanıp atık su olarak dağıtılmaktadır.

        Sitelerde, çok konutlu dairelerde ise kolon sistemi bulunmaktadır. Temiz su, borular ile dairelere ve daire içerisine kadar ulaşmaktadır. Temiz suların kullanılması sonucu pissuya dönüşmesiyle beraberinde dikey borularla tekrardan bina dışına akıtılmaktadır. Suyun akıtıldığı her noktada pissuların boşaltıldığı kolona bağlanan ana boru vardır. Bağlantıların düzgün yapılması ve geri basmaması için en üst kısımda baca ya da açıklık aracılığıyla dış bağlantısı bulunmaktadır. Pissuların akıtılmasının püf noktası hava ve gazın boşatılmasıdır. 

      Lavabo, banyo teknesi, klozet gibi bir su tesisatının üstünde mutlaka su yolunu denetlemek için bir musluk bulunmalıdır. Bu musluk biçimi nasıl olursa olsun su akışını düzenlemelidir. İnşaat malzemesi satılan yerlerde herkesin zevkine ve kullanışlılığına göre birçok musluk, batarya çeşitleri bulunmaktadır. Kullanımlarına göre zamanla bu muslukların içerisinde contaları aşınmasıyla suyu tam olarak kesmemektedir. Suyu kesmemesini engellememek için musluğun içerisindeki plastik conta değiştirilmelidir. Bazı batarya grupları mutfak (evye) bataryaları, lavabo bataryaları estetik açıdan güzel olsa da kullanışlılık daha önemlidir çünkü aylar sonra bozulunca iç kısmında kartuşu değiştirmek oldukça zordur. Batarya ya da musluk takmak görüldüğü kadar kolay değildir. Usta olmayan ya da işin ehli olmayan iç dişli kaynaklı boruyu yalama yaptırabilir ya da kırarsanız bu sizin için daha zahmetli olacaktır.

        Fatsa Ustalık Belgesi; almak için Halk Eğitim ya da Çıraklık Mesleki Eğitim Kurumları’ndan eğitim görmek gerekir. Fatsa’da usta arıyorum diye GOOGLE’ye yazınca tabi ki güvenilir, deneyimli ekibimizle Fatsa Teknik Elektrik anında size usta hizmeti vermektedir. Aradığınız usta size; elektrik, su, montaj, batarya veya musluk montajı yapma, anahtar priz takma gibi bir evde aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri vermekteyiz. Fatsa Usta deyince aklınız Teknik Elektrik ile Oğuzhan Usta gelsin. Anında ve kesin çözümlerimiz ile her zaman yanınızdayız. Müşterilerin memnuniyeti bizim referansımızdır.  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ