Fatsa Teknik Elektrik

Fatsa Su Tesisatçısı

} ?>

      Su tesisatçısıUstalar ya da usta adayları öncelikle hepiniz bu yazıyı okumadan önce ben biliyorum diyebilirsiniz ama yine de bilgi sahibi olmanız açısından okumanızı tavsiye ederiz. Su ustasıyım diyenler aslında terimsel olarak yanlış ifade kullanmaktadır, bu iş kolunun doğru ismi Sıhhi Tesisat olarak geçmektedir. Sıhhi tesisat, temiz su olarak tükettiğimiz suların elde edilmesini sağlayan bütün işlemleri kapsayan genel bir tanımdır. Evlerimizde, işyerlerimizde veya yaşam alanı bütün yerlerde ihtiyaç ve yaşamımız için gerekli önemli olan temiz suların elde edilmesi, su suların sağlıklı ortamlarda muhafaza edilmesi, kullanımı için teknik işlemlerden geçirilmesi, dağıtılması ve pissu dediğimiz atık suların belirli bir bölgede toplanarak arıtılması gibi işlemler su tesisatı kapsamında yapılmaktadır.

       Sıhhi Tesisat ile ilgili bütün sorunlarınızı işinden tecrübeli ve daha önce defalarca aynı tarz sorunları çözmüş uzman ekibimiz Oğuzhan Usta kontrolünde gelip çözüm sağlamaktadır. Evlerinizde, müstakil dairelerinizde ya da ortak kullanımlı sitelerde tuvalet tesisatı ( Klozet iç takım arızaları, normal tuvaletin tıkanması), banyo tesisatı ( Duşakabin su kaçırması, batarya sorunları), mutfak tesisatı (mutfak lavabosu açma, lavabo gider tıkanıklığı), su tesisatı ( Batarya, musluk takma, montajı, vana değişimi, boru kaynağı yapma) gibi kısımlar sıhhi tesisat kapsamında değerlendirilmektedir.

      Sıhhi tesisatta kaliteli işçilik kadar doğru ve sağlam malzeme kullanımı da önemlidir. Bu iki sacayağı birbiri için önemlidir. Kalitesi düşük malzeme ile iyi usta düzgün bir eser çıkartamadığı gibi kaliteli bir malzeme ile işinin ehli olmayan bir usta da düzgün iş çıkartamaz ve malzemeyi de zayi edebilir. Bu konuda işyerimizin gönderdiği ekibimizin denetimini bizzat yapmaktayız. Oğuzhan Usta işine aşık ve severek yapan nadir ustalardan birisidir. Düzgün bir tesisat sizin ödeyeceğiniz ücretten çok çok önemlidir çünkü bu tür altyapı işlemlerini sonradan değiştirmek çok zahmetli olmaktadır ve yaptırdığınız ustayı bir daha bulamamak ya da telefonlara cevap verilmemesi gibi durumları genelde duymaktayız.

       Fatsa Teknik Elektrik, sıhhi tesisat konusunda kendini kanıtlamış ve bir çok insanın işini düzgün yapmanın gururu ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Yaptığımız birçok su işinin temeli sıhhi tesisat işlerinden meydana gelir. Aşağıda yer alan işlerin tamamını ekibimiz bilgisi, malzemesi ve tespiti ile gerçekleştirmektedir.

Temiz Su Tesisatı

Temiz su tesisatı, binalarda ve yerleşim alanlarında bulunan her an kullanmaya hazır olması gereken suların geçtiği yerlerdir.

 • Musluk, Batarya ve Armatür Tamiri ve Değişimi
 • Daire İçi Temiz Su Tesisatı Tamiri ve Yenileme
 • Bina İçi Temiz Su Kolon Tesisatı Tamiri ve Yenileme
 • Merkezi veya Bireysel Sıcak Su Tesisatı Kurulum ve Tamiri
 • Şofben Tesisatı Kurulum, Tamiri ve Montajı
 • Su Sayaç Kolektörü ve Ana Temiz Su Tesisatı Yenileme
 • Su Kaçağı Tespiti ve Tesisat Tamiri
 • WC Klozet Su Kaçaklarının Tamiri ve Montajı

Pis Su Tesisatı

       Pis su tesisatı, yapıların ve binaların içinde bulunan kirli ve kullanılmış suların hijyenik bir biçimde dışarı atılmasını sağlamaktadır.

 • Bina İçi Pis Su Tesisatı Kolonları Tamiri ve Yenileme
 • Daire İçi Pis Su Tesisatı Tamiri ve Yenileme
 • Bina Kanalizasyon Tesisatı Tamiri ve Yenileme
 • Yağmur inişi PVC boruları ve montajı

       Temiz su tesisatı ya da pissu malzemesi, işçiliği ile ilgili sormak istediklerinizi, yaptırmak istediğiniz iş için daha fazla bilgi almak için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ