Fatsa Teknik Elektrik

Fatsa’da Tadilat ve Tamirat İşleri

} ?>

    Anahtar teslim daire, dekorasyon  Evlerin daha iyi görünmesi ve sağlıklı yaşam alanlarının sağlanması için evlerimizde görülen eksiklerin giderilmesi, gerekli bakımların yapılması ya da daha iyi, modern bir görünüm sağlanması adına yapılan çalışmalara tadilat, tamirat işleri diyebiliriz.

      Fatsa’da ev alma hayali olan ya da evini karkastan yani inşaat halinden anahtar teslim aşamasına getirmek öncelikle güven, ekipman, malzeme yeterliliği ile zamanında teslim edilmesi taahhüt işlemleri kapsamında değerlendirilmektedir. Taahhüt işlemleri verilen işlerin konuşulan zamanda teslim edilmesidir.

      Yıllardır Fatsa’da esnaflık yapan Mustafa AYNACI kendisine ait olan Teknik Elektrik bünyesinde oğlu Oğuzhan AYNACI ve diğer ekip arkadaşlarımızla bir çok tadilat, tamirat ya da inşaat halindeki daireleri, meskenleri ya da işyerlerini en hızlı şekilde konuşulan şekliyle teslim etmekteyiz. Fatsa’da anahtar teslim daire ile A’dan Z’ye bir evde yaptırmayı düşündüğünüz aklınıza ne geliyorsa; laminant, parke, kalebodur, klozet, WC taşı, duşakabin, banyo dolapları, mutfak dolapları, vestiyer, pimapen pencere, kapı, plastik kapılar, elektrik ve su tesisatı, sıva altı ve sıva üstü işlemler ile inşaat halinden alıp oturmaya hazır hale gelene kadar bütün süreçleri sizin adınıza yapıp siz başka bir usta aramadan sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz. Geçmiş geleceğin aynasıdır sözüne binaen yaptığımız bir çok tadilatlar bizim size verebileceğimiz en büyük güvencedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ