Fatsa Teknik Elektrik

Fatsa Su Tesisat

} ?>

      Fatsa su tesisatçısı Evlere giriş yapan temiz suların kullanılması sonucunda pimaş malzemesi ile giderlerden tekrar evlerden çıkışının sağlanması su tesisatı kapsamında değerlendirilmektedir. Temiz suların köylerde kablin boru malzemesi ile genelde dağıtılmaktadır. Şehir merkezlerinde ya da daire içlerinde ise PPRC boru dediğimiz beyaz su borusu ile evlere dağıtılmaktadır. Su tesisatı suyun tasarruflu dolaşımı ve kalebodur, laminanttan önce yapıldığı için ve sonrasında düzeltme yapmak zor olduğu için ustalık oldukça önemlidir.

       Her malzemede kalite oranı farklı olduğu gibi su malzemesinde de oldukça farklı marka ve kalite seçeneği bulunmaktadır. Su malzemesi grubunda; batarya, musluk, PPRC boru ve fix malzemeler, vana, taharat musluğu, çelik bağlantı, duş setleri gibi daha birçok kalem yer almaktadır. Biz satıcı ve işleyen ustalar olarak kaliteyi, fiyatı, kullanışlılığı biliyoruz fakat bunu müşterilerin birçoğu bu farkı tam olarak ayırt edemez. Kaliteli olan elbette daha pahalıdır ama her pahalı asla kaliteli değildir. Bizler hem kaliteli hem de garantili ürünler kullanmaktayız çünkü bir evin tesisat malzemesi her zaman önemlidir.

       Fatsa Su Tesisatçısı, Oğuzhan Usta ile su işleriniz, klozet tamiri, iç takım değişimi, sifon bakımı, batarya takma, musluk değişimi, mutfak ve lavabo bataryaları, duş seti, krom te, çamaşır veya bulaşık makinesi musluğu, taharet musluğu, çelik bağlantı gibi malzemeler ve bu malzemenin değişimini tesisat ustası yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ